Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€4,649.00
Gratis verzending boven de €99
De Fortis Marinemaster M-44 Ocean Blue is een de ultieme outdoor metgezel, geïnspireerd door de natuur.
De Fortis Marinemaster combineert de beste kwaliteit materialen, het beste vakmanschap en doordachte details. Een kast van gerecycled staal omhult en beschermt het kloppende hart. De bi-directionele Gear Bezel, een gepatenteerde lunette ontwikkeld door Fortis, voegt een nieuw niveau van grip en functionaliteit toe. De lunette is ook voorzien van een Fortis Lock System, waardoor de bezel in beide richtingen gedraaid kan worden en de bezel kan worden vergrendeld om te voorkomen dat deze onnodig draait.
Het Swiss Made mechanische WERK 11-uurwerk is geproduceerd in samenwerking met Kenissi. Het WERK 11 uurwerk is met hoge precisie afgesteld en heeft een gangreserve van 70 uur. Dit uurwerk is COSC gecertificeerd en wordt geleverd met certificaat.
Het ontwerp van het horloge heeft alle robuustheid van een tool horloge, met een no-nonsense kastontwerp van 44mm dat ervoor zorgt dat het horloge altijd leesbaar is. De prachtige wijzerplaat met mooie textuur houdt het interessant om naar te kijken.
Dit horloge heeft natuurlijk alles dat u van een tool horloge mag verwachten: saffierglas met aan beide kanten anti-reflectiecoating, geschroefde kroon, geschroefde achterdeksel,een indrukwekkende 500 meter waterbestendigheid en een zeer sterke, zwarte, DLC coating.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanical |
| Kaliber | WERK 11 |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 70 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Ja |
| Breedte (zonder kroon) | 44mm |
| Dikte | 14.5mm |
| Lugs | 21mm |
| Lug to lug | 48mm |
| Waterdichtheid | 500m |
| Wijzerplaat | Zwart/blauw |
| Bezel type | Bi-directionele Gear Bezel |
| Bezel materiaal | Staal |
| Kroon | Schroef |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Rubber |
| Caseback | Solide |
| Land van oorsprong | Zwitserland |
| Garantie | 5 jaar |
| Passende banden | Link |