Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€489.00
Gratis verzending boven de €99
Pre-order - dit waanzinnige model wordt in juni verzonden
De Zelos Hammerhead 43 Field Mosaic Ember is een indrukwekkend stalen horloge, gebaseerd op een van de meest bekende series van Zelos: de Hammerhead. Het model neemt de kenmerkende kastvorm en uitstraling over, maar is meer gericht op dagelijks gebruik, onder andere door het weglaten van de duikbezel. De specificaties blijven echter zeer indrukwekkend, met als absolute blikvanger de wijzerplaat van echt parelmoer met een mozaïekpatroon en een warme oranje fumé kleur.
Binnenin bevindt zich een automatisch Seiko SII NH38 uurwerk. Dit betrouwbare Made in Japan uurwerk beschikt over hacking en is handopwindbaar. De Hammerhead biedt vrijwel alles wat u zich kunt wensen: een comfortabele metalen band met quick-adjust sluiting, een waterdichtheid tot 300 meter, dubbel gewelfd saffierglas met AR-coating en Super-LumiNova.
De kast heeft een diameter van 43 mm, maar dankzij de lug-to-lug afstand van 48 mm draagt het horloge comfortabel op de meeste polsen.
SeriousWatches is officieel dealer van Zelos horloges. Het horloge komt met 2 jaar garantie, de Zelos doos, de garantie kaart en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | SII NH38 |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 40 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 43mm |
| Dikte | 12mm |
| Lugs | 22mm |
| Lug to lug | 48mm |
| Waterdichtheid | 300m |
| Wijzerplaat | Oranje parelmoer |
| Bezel type | Vast |
| Bezel materiaal | Staal |
| Kroon | Schroef |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Staal |
| Eindschakels | Solide |
| Caseback | Solide |
| Garantie | 2 jaar |