Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€449.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Timex Expedition North Pioneer Titanium Automatic GMT TW2W53000 (Pre-owned) is een horloge in nieuwstaat en komt met de doos maar zonder garantiekaart.
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Timex |
| Conditie | Nieuwstaat |
| Doos & papieren | De doos maar geen papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Nee |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | M10V |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 40 uur |
| Datum | Ja |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 41mm |
| Dikte | 13.5mm |
| Lugs | 20mm |
| Waterdichtheid | 200m |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Lunette type | Bidirectioneel |
| Kroon | Schroef |
| Kast materiaal | Titanium |
| Band materiaal | Rubber |
| Achterdeksel | Display |