Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Angles Orbitron Titanium Shadow Limited Edition (Pre-owned) is een horloge in goede staat en is nauwelijks gedragen en komt met de volledige set met doos en papieren (geen datum).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Angles |
| Conditie | Goede staat en is nauwelijks gedragen |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Miyota 9039 with In-House Rotating Hour Module |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 36 hours |
| Datum | Nee |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 39mm |
| Dikte | 16mm |
| Lug to lug | 46mm |
| Waterdichtheid | 30m |
| Wijzerplaat | Grijs |
| Band materiaal | Leer |
| Achterdeksel | Display |
| Limited edition | Ja, 100 stuks |