Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€425.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De BOLDR Venture Singularity (Pre-owned) is een horloge in zeer goede staat en is nauwelijks gedragen. Dit horloge word geleverd met de volledige set met doos en papieren (geen datum).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerust contact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk |
BOLDR |
| Conditie | Zeer goede staat, nauwelijks gedragen |
| Adviesprijs | €499 |
| Doos en papieren |
Volledige set |
| Loopt binnen specificatie |
Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie |
1 jaar |
| Technische specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | NH38A |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 40 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 38mm |
| Dikte | 12mm |
| Lugs | 20mm |
| Lug to lug | 44mm |
| Waterdichtheid | 200m |
| Wijzerplaat | Musou zwart |
| Lume | Orange Superlume |
| Bezel materiaal | Staal |
| Kroon | Schroef |
| Coating | PVD zwart |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Staal |
| Caseback | Solide |