Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€7,899.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Breguet Marine 3400BA (Pre-owned) is een horloge in prima staat met normale draagsporen en komt zonder doos of papieren. Dit horloge wordt geleverd op een nieuwe Hirsch band, maar wel met de originele 18k Breguet sluiting. De originele lederen Breguet band zit er ook bij, al is deze wel versleten.
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Breguet |
| Conditie | Prima staat met normale draagsporen |
| Doos & papieren | Zonder doos of papieren |
| Doos | Nee |
| Papieren | Nee |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | JLC caliber 889/2 |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 42 uur |
| Datum | Ja |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 35.5mm |
| Dikte | 7.9mm |
| Lugs | 19mm |
| Wijzerplaat | Zilver |
| Kast materiaal | 18k goud |
| Band materiaal | Leer |
| Achterdeksel | Solide |
| Land van oorsprong | Zwitserland |