Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Cartier Vendome Must de Vermeil 1861 (Pre-owned) is een horloge in prima vintage staat met normale draagsporen en komt zonder doos of papieren. Het horloge wordt geleverd met een met de hand op maat gemaakt leren bandje; een ander (zwart) custom bandje wordt ook meegeleverd. De gesp is van Hirsch.
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Cartier |
| Conditie | Prima vintage staat met normale draagsporen |
| Doos & papieren | Zonder doos of papieren |
| Doos | Nee |
| Papieren | Nee |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Nee |
| Garantie | 1 jaar |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Quartz |
| Automatisch | Nee |
| Hand opwinden | Nee |
| Datum | Nee |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 30mm |
| Dikte | 4.8mm |
| Lug to lug | 37mm |
| Wijzerplaat | Geel |
| Kroon | Duw |
| Coating | 18k goud |
| Kast materiaal | Zilver |
| Band materiaal | Leer |
| Achterdeksel | Solide |
| Land van oorsprong | Zwitserland |