Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Damasko DC56 Black (Pre-owned) is een horloge in goede staat en is nauwelijks gedragen en komt met de volledige set met doos en papieren (17/02/2025).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Damasko |
| Adviesprijs | €2.878 |
| Conditie | Goede staat en is nauwelijks gedragen |
| Productiejaar | 17/02/2025 |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | Internationale Damasko garantie tot 17/02/2027, 1 jaar SeriousWatches garantie vanaf het moment van verkoop |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Valjoux 7750 |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 52 uur |
| Datum | Ja |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 40mm |
| Dikte | 13.8mm |
| Lug to lug | 48.6mm |
| Lugs | 20mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Kroon | Schroef |
| Coating | DAMEST Coating |
| Kast materiaal | Staal |
| Band materiaal | Leer |
| Achterdeksel | Solide |
| Land van oorsprong | Duitsland |