Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Feynman Timekeepers x Havaan Tuvali - VI Cigar Leaf Limited Edition (Pre-owned) is een horloge in nieuwstaat en komt met de volledige set met doos en papieren (22/01/2026).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Feynman |
| Conditie | Nieuwstaat |
| Productiejaar | 22/01/2026 |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | Internationale Feynman garantie tot 22/01/2028 |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | ETA 7001 |
| Automatisch | Nee |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Nee |
| Datum | Nee |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 38mm |
| Dikte | 8.64mm |
| Lug to lug | 40mm |
| Waterdichtheid | 50m |
| Wijzerplaat | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Band materiaal | Staal |
| Eindschakels | Solide |
| Achterdeksel | Display |
| Limited edition | Ja, 50 stuks |