Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€1,749.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Frederique Constant Manufacture Slimline Moonphase FC-705N4S6B (Pre-owned) is een horloge in prima staat met normale draagsporen en komt met de volledige set met doos en papieren (geen datum).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Frederique Constant |
| Conditie | Prima staat met normale draagsporen |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | FC-705 |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 42 uur |
| Datum | Ja |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 42mm |
| Dikte | 11.3mm |
| Lug to lug | 47mm |
| Lugs | 21mm |
| Waterdichtheid | 30m |
| Wijzerplaat | Blauw |
| Kroon | Duw |
| Kast materiaal | Staal |
| Band materiaal | Staal |
| Eindschakels | Solide |
| Achterdeksel | Display |
| Land van oorsprong | Zwitserland |