Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€1,749.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Junghans Meister Pilot Chronoscope 027/3591.00 (Pre-owned) is een horloge in goede staat met normale draagsporenen wordt geleverd met de doos en papieren (20/03/2019).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerust contact met ons op.
| Pre-owned specifications | |
|---|---|
| Merk |
Junghans |
| MSRP | €2590 |
| Conditie | Goede staat met normale draagsporen |
| Doos en papieren |
Volledige set |
| Loopt binnen specificatie |
Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie |
1 jaar |
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Junghans Cal. J880.4 |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 38 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 43.3mm |
| Dikte | 14.4mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Bezel type | Bi-directioneel |
| Bezel materiaal | Staal |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Leer |
| Caseback | Solide |
| Land van oorsprong | Duitsland |