Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De KUOE Kyoto Old Smith 35mm 90-002 (Pre-owned) is een horloge in goede staat en is nauwelijks gedragen en komt met de volledige set met doos en papieren (09/10/2024).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | KUOE |
| Conditie | Goede staat en is nauwelijks gedragen |
| Productiejaar | 09/10/2024 |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | NH38 |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 40 uur |
| Datum | Nee |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 35mm |
| Dikte | 12mm |
| Lug to lug | 42mm |
| Lugs | 18mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Ivory |
| Kast materiaal | Staal |
| Band materiaal | Canvas |
| Achterdeksel | Solide |
| Land van oorsprong | Japan |