Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€2,599.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Omega Constellation Double Eagle 1514.20.00 (Pre-owned) is een horloge in prima staat met normale draagsporen en komt met de doos maar geen papieren.
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Omega |
| Conditie | Prima staat met normale draagsporen |
| Doos & papieren | De doos maar geen papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Nee |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | 1 Jaar |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Omega 3313 |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Datum | Ja |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 41mm |
| Dikte | 14.5mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Wit |
| Kast materiaal | Staal |
| Band materiaal | Staal |
| Eindschakels | Solide |
| Achterdeksel | Display |
| Land van oorsprong | Zwitserland |