Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Omega Speedmaster Moonwatch Professional 310.30.42.50.01.002 (Pre-owned) is een horloge in prima staat met normale draagsporen en komt met de volledige set met doos en papieren (08/07/2024).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Omega |
| Adviesprijs | €8.900 |
| Conditie | Prima staat met normale draagsporen |
| Productiejaar | 08/07/2024 |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | Internationale Omega garantie tot 08/07/2029 |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Omega 3861 |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 50 uur |
| Datum | Nee |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 42mm |
| Dikte | 13.18mm |
| Lug to lug | 47.5mm |
| Lugs | 20mm |
| Waterdichtheid | 50m |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Lunette type | Vast |
| Kroon | Duw |
| Kast materiaal | Staal |
| Band materiaal | Staal |
| Eindschakels | Solide |
| Achterdeksel | Display |
| Land van oorsprong | Zwitserland |