Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Seiko Presage SRPD05J1 (Pre-owned)) is een horloge in nieuwstaat en en komt met de volledige set met doos en papieren (05/02/2021). Dit horloge is ook wel bekend als de SARY111.
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Seiko |
| Conditie | Nieuwstaat |
| Jaar van productie | 05/02/2021 |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Seiko Cal. 4R35 |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 40 uur |
| Datum | Ja |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 37mm |
| Dikte | 11.8mm |
| Lug to lug | 45.8mm |
| Waterdichtheid | 30m |
| Wijzerplaat | Wit |
| Kast materiaal | Staal |
| Band materiaal | Leer |
| Achterdeksel | Display |