Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Seiko Prospex Speedtimer Solar SSC965P1 (Pre-owned) is een horloge in goede staat en is nauwelijks gedragen en wordt geleverd als de volledige set met doos en papieren (24/02/2026).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerust contact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk |
Seiko |
| MSRP | €750 |
| Conditie | Goede staat en is nauwelijks gedragen |
| Doos en papieren |
Volledige set |
| Productiejaar | 24/02/2026 |
| Loopt binnen specificatie |
Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie |
Internationale Seiko garantie tot 24/02/2029 |
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Solar |
| Kaliber | Seiko Cal. V192 |
| Hand opwinden | Nee |
| Automatisch | Nee |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Ja |
| Breedte (zonder kroon) | 39mm |
| Dikte | 13.3mm |
| Lugs | 20mm |
| Lug to lug | 44.5mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Groen |
| Bezel type | Tachymeter |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Staal |
| Caseback | Solide |