Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€1,749.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Venezianico Nereide Chimera Limited Edition (Pre-owned) is een horloge in nieuwstaat en komt met de volledige set met doos en papieren (06/03/2026).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Venezianico |
| Conditie | Nieuwstaat |
| Productiejaar | 06/03/2026 |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | Internationale Venezianico garantie tot 06/03/2028 |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Sellita SW200-1 Elaboré |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 38 uur |
| Datum | Ja |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 42mm |
| Lug to lug | 49mm |
| Lugs | 20mm |
| Waterdichtheid | 200m |
| Lunette type | Unidirectioneel |
| Lunette materiaal | Tungsten |
| Kroon | Schroef |
| Kast materiaal | Staal |
| Band materiaal | Rubber |
| Achterdeksel | Display |
| Limited edition | Ja, 500 stuks |