Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Navygraf Heritage Blue YNAV25-GM (Pre-owned) is een horloge in nieuwstaat en komt met de volledige set met doos en papieren (29/12/2025).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Yema |
| Conditie | Nieuwstaat |
| Productiejaar | 29/12/2025 |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | Internationale Yema garantie tot 29/12/2027 |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Sellita SW200 |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 38 uur |
| Datum | Ja |
| Diameter (zonder kroon) | 39mm |
| Dikte | 10.85mm + glass |
| Lugs | 19mm |
| Waterdichtheid | 200m |
| Wijzerplaat | Blauw |
| Lunette type | Unidirectioneel |
| Kroon | Schroef |
| Kast materiaal | Staal |
| Band materiaal | Staal |
| Eindschakels | Solide |
| Achterdeksel | Solide |