Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€425.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Flygraf Bi-Compax French Air Force Black YMHF1582AA-AA is ontworpen in samenwerking met de Franse luchtmacht, waarvan het logo trots op de wijzerplaat (en de kastdeksel) prijkt.
Binnenin bevindt zich Seiko’s VK61 hybride kaliber, dat de chronograaffunctie aandrijft en zorgt voor een prachtig vloeiend lopende chronograafwijzer.
Met een kastdiameter van 40 mm heeft dit fraaie horloge een stevige aanwezigheid om de pols, terwijl de mooie lume en het hesalite glas zorgen voor een stijlvolle uitstraling. Praktisch en met een rijke achtergrond, is deze Flygraf een waar genot om naar te kijken.
SeriousWatches is officieel dealer van Yema horloges en dit horloge komt met de mooie Yema doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Quartz |
| Kaliber | Seiko VK61 |
| Hacking | Ja |
| Hand opwinden | Nee |
| Automatisch | Nee |
| Glas | Hesalite |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 40mm |
| Dikte | 9.5mm (11.5mm inclusief glas) |
| Lugs | 20mm |
| Lug to lug | 46mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Bezel type | Vast |
| Bezel materiaal | Staal |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Canvas |
| Caseback | Solide |
| Adviesprijs | €429 |
| Garantie | 2 jaar |
| Land van oorsprong | Frankrijk |