Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Granvelle Blue CMM.29 70.25.29.05.SN.L8 is een horloge met een uitgesproken vintage inspiratie, met name gebaseerd op het Granvelle-paleis. Dit prachtige renaissancepaleis uit de 16e eeuw, waarin ook het Museum of Time is gevestigd, vormde de inspiratiebron voor Yema om een passend eerbetoon te creëren.
Het horloge is bijzonder elegant, met een kast van 39mm en een dikte van slechts 8,6mm. Deze slanke bouw is mogelijk dankzij het uurwerk binnenin: het Yema manufacture Caliber CMM.29. Dit indrukwekkende in-house uurwerk wordt geproduceerd in Zwitserland en Frankrijk, biedt een gangreserve van 70 uur en heeft een nauwkeurigheid van +7 tot -3 seconden per dag. Een bijzonder hoogtepunt is de bi-directionele tungsten micro-rotor, waardoor het uurwerk slechts 3,7mm dik is. Dit fraaie mechanische meesterwerk is bovendien zichtbaar door de transparante kastdeksel.
Het horloge is waterdicht tot 50 meter en uiteraard voorzien van krasbestendig saffierglas. Dit maakt het tot een elegant, stijlvol en verfijnd horloge dat iedere gentleman perfect zal complementeren, terwijl het tegelijkertijd een high-end uurwerk van hoog niveau is.
SeriousWatches is officieel dealer van Yema horloges en dit horloge komt met de mooie Yema doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Micro-Rotor Caliber Manufacture Morteau 29 (CMM.29) |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 70 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 39mm |
| Dikte | 8.6mm |
| Lugs | 20mm |
| Lug to lug | 47mm |
| Waterdichtheid | 50m |
| Wijzerplaat | Blauw |
| Bezel type | Vast |
| Bezel materiaal | Staal |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Leer |
| Caseback | Display |
| Adviesprijs | €1990 |
| Garantie | 5 jaar |
| Land van oorsprong | Frankrijk |