Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€1,190.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Navygraf FSM Bronze YNAVZ22FSM-AAS is een indrukwekkend duikhorloge. Om te beginnen is de elegante kast van 39 mm vervaardigd uit brons, een materiaal dat de unieke eigenschap heeft om een patina te ontwikkelen tijdens het dragen. Hierdoor zal elk horloge zich op een eigen manier ontwikkelen en voegen uw avonturen zichtbaar karakter toe aan het horloge.
Maar dit horloge is meer dan alleen uitstraling; het is een serieus instrument, ontwikkeld in samenwerking met de Franse Marine Nationale Submarine Forces en volgens hun specificaties. Binnenin bevindt zich het YEMA2000 uurwerk. Daarnaast is het horloge uitgerust met gewelfd saffierglas en uitstekende lume voor optimale afleesbaarheid.
De kast draagt bijzonder comfortabel dankzij de uitgebalanceerde afmetingen van 38,5 mm en een dikte van slechts 11,3 mm (exclusief glas). Het draagcomfort wordt verder versterkt door de hoogwaardige parachute band. Uiteraard is het horloge waterdicht tot 300 meter.
Al met al is de Navygraf FSM een fascinerend en praktisch horloge, dat bovendien een grote dosis horlogeliefde met zich meebrengt.
SeriousWatches is officieel dealer van Yema horloges en dit horloge komt met de mooie Yema doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | YEMA2000 |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 42 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 38.5mm |
| Dikte | 11.3mm (14.3mm met glas) |
| Lugs | 19mm |
| Lug to lug | 46mm |
| Waterdichtheid | 300m |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Bezel type | Unidirectioneel |
| Bezel materiaal | Brons |
| Materiaal kast | Brons |
| Materiaal band | Canvas |
| Adviesprijs | €1190 |
| Garantie | 2 jaar |
| Land van oorsprong | Frankrijk |