Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€2,490.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Skin Diver Beige CMM.20 12.25.20.33.SN.M3 tilt het concept van een skin diver uit de jaren ’60 naar een hoger niveau. Elk element van de klassieke horloges van vroeger is hierbij verfijnd en verbeterd.
Het horloge blijft trouw aan elegante proporties, met een kastdiameter van 39,5mm (exclusief kroon) en een dikte van slechts 11,5mm (exclusief glas). De bezel is voorzien van een innovatief systeem om ongewenst verdraaien te voorkomen. In normale omstandigheden is de bezel vergrendeld; om deze te draaien dient u deze eerst in te drukken, waarna hij bi-directioneel te verstellen is. De bezel-insert is gemaakt van krasbestendig saffierglas.
De innovaties gaan verder met een adaptive glide micro-adjustment systeem in de sluiting. Hiermee stelt u de band eenvoudig en zonder gereedschap in, met precisie-instellingen van 1mm voor optimaal draagcomfort.
Binnenin bevindt zich het Yema manufacture Caliber CMM.20. Dit indrukwekkende in-house uurwerk wordt geproduceerd in Zwitserland en Frankrijk en beschikt over een gangreserve van 70 uur, met een nauwkeurigheid van +7 tot -3 seconden per dag. Een bijzonder hoogtepunt is de bi-directionele tungsten micro-rotor, waardoor het uurwerk uitzonderlijk dun blijft met slechts 3,7mm dikte. Dit fraaie mechanische meesterwerk is bovendien zichtbaar door de transparante kastdeksel.
Yema combineert met dit horloge de moderne techniek, materialen en draagcomfort met het iconische design van vroeger. Een waar modern meesterwerk.
SeriousWatches is officieel dealer van Yema horloges en dit horloge komt met de mooie Yema doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Micro-Rotor Caliber Manufacture Morteau 20 (CMM.20) |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 70 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 39.5mm |
| Dikte | 11.5mm (13.7mm met glas) |
| Lugs | 20mm |
| Lug to lug | 47mm |
| Waterdichtheid | 300m |
| Wijzerplaat | Beige |
| Bezel type | Bidirectioneel |
| Bezel materiaal | Saffier |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Staal |
| Eindschakels | Solide |
| Caseback | Display |
| Adviesprijs | €2490 |
| Garantie | 5 jaar |
| Land van oorsprong | Frankrijk |