Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€2,249.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Skin Diver Slim Bronze Grey CMM.20 Limited Edition 12.26.20.39.ZNL.U9 is een indrukwekkend duikhorloge. Om te beginnen is de elegante 39mm kast vervaardigd uit brons, een materiaal dat de unieke eigenschap heeft om een patina te ontwikkelen tijdens het dragen. Hierdoor zal elk horloge zich op een eigen manier ontwikkelen en voegen uw avonturen zichtbaar karakter toe aan het horloge.
Binnenin bevindt zich het Yema manufacture Caliber CMM.20. Dit bijzondere in-house uurwerk wordt geproduceerd in Zwitserland en Frankrijk en beschikt over een gangreserve van maar liefst 70 uur, met een nauwkeurigheid van +7 tot -3 seconden per dag. Een van de meest indrukwekkende kenmerken is de bi-directionele tungsten micro-rotor, waardoor het uurwerk uitzonderlijk dun blijft met slechts 3,7 mm dikte. Dit fraaie mechanische meesterwerk is bovendien zichtbaar door de transparante kastdeksel.
Ook op andere vlakken stelt dit horloge niet teleur, met domed saffierglas, een saffieren bezel-insert en uitstekende lume.
Dit bijzondere horloge is gelimiteerd tot slechts 200 exemplaren.
SeriousWatches is officieel dealer van Yema horloges en dit horloge komt met de mooie Yema doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Micro-Rotor Caliber Manufacture Morteau 20 (CMM.20) |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 70 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 39mm |
| Dikte | 10.0mm (12.2mm met glas) |
| Lugs | 20mm |
| Lug to lug | 47mm |
| Waterdichtheid | 300m |
| Wijzerplaat | Grijs |
| Bezel type | Unidirectioneel |
| Bezel materiaal | Saffier |
| Materiaal kast | Brons |
| Materiaal band | Rubber |
| Caseback | Display |
| Adviesprijs | €2249 |
| Limited edition | Ja, 200 stuks |
| Garantie | 5 jaar |
| Land van oorsprong | Frankrijk |