Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€2,190.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Superman Titanium MoonTide CMM.11 Limited Edition 12.26.11.66.TNL.MT is een fenomenaal horloge dat zowel grote dieptes als grote hoogtes moeiteloos aankan. De indrukwekkende wijzerplaat is vervaardigd uit getextureerd titanium en is geïnspireerd op het ruwe oppervlak van de maan.
Maar het titanium beperkt zich niet tot de wijzerplaat. Ook de elegante kast van 38,5 mm en de band zijn gemaakt van Grade 2 titanium, wat zorgt voor een bijzonder laag gewicht en een uitstekend draagcomfort. En mocht u de maan willen verruilen voor de oceaan, dan biedt dit horloge een duikersverlenging om het over een wetsuit te dragen en een waterdichtheid tot maar liefst 300 meter.
Binnenin bevindt zich het Yema manufacture Caliber CMM.11. Dit indrukwekkende in-house uurwerk wordt geproduceerd in Zwitserland en Frankrijk en biedt een gangreserve van 70 uur, met een nauwkeurigheid van +5 tot -3 seconden per dag. Daarnaast is dit fraaie uurwerk zichtbaar door de transparante kastdeksel.
Ook op andere vlakken stelt dit horloge niet teleur, met saffierglas, een keramische bezel-insert en uitstekende lume.
Dit bijzondere horloge is bovendien gelimiteerd tot slechts 400 exemplaren.
SeriousWatches is officieel dealer van Yema horloges en dit horloge komt met de mooie Yema doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | CMM.11 Manufacture Caliber |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 70 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Ja |
| Breedte (zonder kroon) | 38.5mm |
| Dikte | 11.3mm (13.5mm met glas) |
| Lugs | 19mm |
| Lug to lug | 47mm |
| Waterdichtheid | 300m |
| Wijzerplaat | Getextureerd titanium |
| Bezel type | Unidirectioneel |
| Bezel materiaal | Keramisch |
| Materiaal kast | Titanium |
| Materiaal band | Titanium |
| Eindschakels | Solide |
| Caseback | Display |
| Adviesprijs | €2190 |
| Limited edition | Ja, 400 stuks |
| Garantie | 5 jaar |
| Land van oorsprong | Frankrijk |