Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Alpina Extreme Diver AL-525LB4V26 is een stijlvol, sportief Swiss Made horloge met een mechanisch (automatisch) uurwerk: de AL-525. Het horloge is 300m waterdicht en heeft een fijne rubberen band. Het horloge is mooi afgewerkt en heeft een prachtige wrist presence!
Het horloge komt met 2 jaar SeriousWatches garantie, de mooie Alpina doos, de handleiding, het garantieboekje en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | AL-525 |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 38 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffier |
| Datum | Ja |
| Breedte (zonder kroon) | 44mm |
| Dikte | 13,06mm |
| Lugs | 22mm |
| Waterdichtheid | 300m |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Rubber |