Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Seastrong Diver Heritage is een mooi horloge dat u elke dag kan dragen bij vrijwel elke geledenheid.
Het horloge komt met 2 jaar SeriousWatches garantie, de mooie Alpina doos, de handleiding, het garantieboekje en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | AL-525 |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 38 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Ja |
| Breedte (zonder kroon) | 42mm |
| Dikte | 12mm |
| Lugs | 21mm |
| Waterdichtheid | 300m |
| Wijzerplaat | Bruin |
| Bezel type | Intern |
| Kroon | Schroef |
| Coating | PVD brons |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Leer |
| Caseback | Solide |
| Land van oorsprong | Zwitserland |
| Garantie | 2 Jaar |