Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Cronos 36mm Red Purple Red Ice (Pre-owned) is een horloge in nieuwstaat en komt met de volledige set met doos en papieren (11/2025).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Cronos |
| Conditie | Nieuwstaat |
| Productiejaar | 11/2025 |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Miyota 9015 |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 42 hours |
| Datum | Ja |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 36mm |
| Dikte | 10.65mm |
| Lug to lug | 43.52mm |
| Lugs | 19mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Rood/paars |
| Kroon | Schroef |
| Kast materiaal | Staal |
| Band materiaal | Staal |
| Eindschakels | Solide |
| Achterdeksel | Display |