Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Edox Les Geneves 26013 JD12 is een prachtig, stijlvol dames horloge dat alles heeft wat u mag verwachten van een kwaliteitshorloge. Het heeft een comfortabel lederen band, saffierglas en een datum indicatie bij de 6 uur. De kast is gemaakt van roestvrij staal en heeft een duurzame goudkleurige PVD coating.
Alle Edox horloges zijn voorzien van een Zwitsers uurwerk, dit uurwerk is betrouwbaar en consistent. De Edox Les Geneves is geschikt voor elk gelegenheid en zal u veel vreugde brengen bij het dragen in de komende jaren.
SeriousWatches is officieel dealer van Edox horloges. Het horloge komt met 2 jaar garantie, de mooie Edox doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Quartz |
| Hacking | Ja |
| Hand opwinden | Nee |
| Automatisch | Nee |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Ja |
| Breedte (zonder kroon) | 26mm |
| Dikte | 4mm |
| Lugs | 14mm |
| Waterdichtheid | 30m |
| Wijzerplaat | Goud |
| Kroon | Duw |
| Coating | PVD geelgoud |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Leer |
| Caseback | Solide |
| Land van oorsprong | Zwitserland |
| Garantie | 2 jaar |