Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€2,750.00
Gratis verzending boven de €99
Pre-order - dit model wordt in juni 2026 verzonden
De Formex Essence FortyOne Stradale Limited Edition Steel is een fenomenaal, stijlvol, verfijnd en comfortabel Swiss Made horloge. Om te beginnen heeft de kast heeft ook een uniek vering systeem dat helpt bij een impact, maar ook bij gewoon dagelijks draagcomfort.
Dit nieuwe 41mm-model van Formex is voor het eerst voorzien van een geschroefde kroon. Ook nieuw is de nieuwe generatie micro verstelbare vlindersluiting, die drie discrete instellingen biedt (0 mm, 3 mm, 6 mm) voor comfort gedurende de hele dag en in elke situatie – zonder gereedschap, zonder het horloge af te moeten doen en binnen enkele seconden. Dit nieuwe systeem maakt verstellingen mogelijk zonder de sluiting te hoeven openen, zelfs niet om de band strakker te maken.
Uiteraard verdient dit horloge een mooi uurwerk... en dat heeft het! Onder de motorkap treft u het Swiss Made Sellita SW200-1 mechanische (automatische) uurwerk, dat COSC gecertificeerd is. Dat betekent dat het Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres het uurwerk heeft getest en het voldoet aan alle vereisten, waaronder dat het tussen de +6 en -4 seconden per dag loopt. Dit prachtige uurwerk is zichtbaar door de speciale in-house open wijzerplaat.
We hoeven het eigenlijk niet te vermelden, maar uiteraard heeft het horloge prachtige lume, saffierglas met een AR coating en 100m waterdichtheid.
Dit speciale model is gelimiteerd tot slechts 70 stuks.
SeriousWatches is officieel dealer van Formex horloges en dit horloge komt met 3 jaar garantie, de mooie doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Sellita SW200-1 COSC |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 41 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Ja |
| Breedte (zonder kroon) | 41mm |
| Dikte | 10.6mm |
| Lugs | 22mm |
| Lug to lug | 46.5mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Skeleton |
| Kroon | Schroef |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Staal |
| Caseback | Display |
| Limited edition | Ja, 70 stuks |
| Land van oorsprong | Zwitserland |
| Garantie | 3 jaar |