Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Orient Star RE-AU0006S (Pre-owned)) is een horloge in goede staat dat nauwelijks is gedragen en komt met de doos, maar geen papieren.
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Orient Star |
| Conditie | Goede staat, nauwelijks gedragen |
| Doos & papieren | Alleen doos |
| Doos | Ja |
| Papieren | Nee |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Orient Cal. F6N43 |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 50 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Ja |
| Breedte (zonder kroon) | 38.5mm |
| Dikte | 12.2mm |
| Lugs | 20mm |
| Lug to lug | 46.9mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Wit |
| Kroon | Duw |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Staal |
| Eindschakels | Solide |
| Caseback | Display |
| Land van oorsprong | Japan |