Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€1,999.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Seiko Prospex SLA049J1 Naomi Uemura 80th Anniversary Limited Edition (Pre-owned) is een horloge in prima staat met normale draagsporen en komt met de volledige set met doos en papieren (01/02/2022).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Seiko |
| Conditie | Prima staat met normale draagsporen |
| Productiejaar | 01/02/2022 |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Seiko Cal. 8L35 |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 50 uur |
| Datum | Ja |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 44mm |
| Dikte | 13mm |
| Lugs | 20mm |
| Waterdichtheid | 200m |
| Wijzerplaat | Blauw |
| Lunette type | Unidirectioneel |
| Kroon | Schroef |
| Kast materiaal | Staal |
| Band materiaal | Staal + rubber |
| Eindschakels | Solide |
| Achterdeksel | Solide |
| Limited edition | Ja, 1200 stuks |
| Land van oorsprong | Japan |