Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
Ondanks het vintage design is het horloge zeer modern qua comfort: saffierglas met een AR-coating, een Sellita SW200-1 Elabore, een enorme waterdichtheid van 500 meter en een zeer comfortabele sailcloth band. Het horloge komt in een mooie set met een extra rubberen band en drie rubberen beschermers die u op de lunette kunt bevestigen om deze te beschermen tegen krassen. Een serieus duikhorloge met een leuk stuk historie!
SeriousWatches is officieel dealer van Squale horloges. Het horloge komt met 2 jaar garantie, de mooie Squale Periscope doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Sellita SW200-1 Elabore |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 38 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Ja |
| Breedte (zonder kroon) | 42mm |
| Dikte | 16mm |
| Lugs | 20mm |
| Lug to lug | 49mm |
| Waterdichtheid | 500m |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Bezel type | Unidirectioneel |
| Bezel materiaal | Staal |
| Kroon | Schroef |
| Coating | IP zwart |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Sailcloth + rubber |
| Caseback | Solide |
| Land van oorsprong | Zwitserland |
| Garantie | 2 jaar |