Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Vacheron Constantin Malte 42015/000J (Pre-owned) is een horloge in goede staat en is nauwelijks gedragen en komt met de volledige set met doos en papieren (11/2005).
Het horloge komt op een nieuwe Hirsch band en met de originele 18k Vacheron Constantin gesp.
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Vacheron Constantin |
| Conditie | Goede staat en is nauwelijks gedragen |
| Productiejaar | 11/2005 |
| Service historie | Volledige service in 2012 en 2021 |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Vacheron Constantin Cal. 1204 |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 60 uur |
| Datum | Ja |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 38mm |
| Dikte | 10mm |
| Lugs | 19mm |
| Waterdichtheid | 30m |
| Wijzerplaat | Zilver |
| Kast materiaal | 18k goud |
| Band materiaal | Leer |
| Achterdeksel | Display |
| Land van oorsprong | Zwitserland |