Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€369.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Rallygraf Meca-Quartz Panda YMHF1580-AA is een echt horloge met een vintage stijl. Yema heeft zich laten inspireren door vintage race auto dashboards en dat is gelukt op waanzinnige wijze!
Binnenin bevindt zich Seiko’s VK64 hybride kaliber, dat de chronograaffunctie aandrijft en zorgt voor een prachtig vloeiend lopende chronograafwijzer.
Met een kastdiameter van 39mm heeft dit fraaie horloge een stevige aanwezigheid om de pols, terwijl de mooie lume en het domed K1 glas zorgen voor een stijlvolle uitstraling. Praktisch en met een rijke achtergrond, is deze Rallygraf een waar genot om naar te kijken.
SeriousWatches is officieel dealer van Yema horloges en dit horloge komt met de mooie Yema doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Quartz |
| Kaliber | Seiko VK64 |
| Hacking | Ja |
| Hand opwinden | Nee |
| Automatisch | Nee |
| Glas | K1 Mineraal |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 39mm |
| Dikte | 11mm (13mm inclusief glas) |
| Lugs | 20mm |
| Lug to lug | 48mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Bezel type | Tachymetric |
| Bezel materiaal | Aluminium |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Leer |
| Caseback | Solide |
| Adviesprijs | €369 |
| Garantie | 2 jaar |
| Land van oorsprong | Frankrijk |