Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€1,790.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Superman Bronze 39mm Blue CMM.10 Limited Edition 13.25.10.35.ZNL.U5 is een indrukwekkend duikhorloge. Om te beginnen is de elegante 39mm kast vervaardigd uit brons, een materiaal dat de unieke eigenschap heeft om een patina te ontwikkelen tijdens het dragen. Hierdoor zal elk horloge zich op een eigen manier ontwikkelen en voegen uw avonturen zichtbaar karakter toe aan het horloge.
Binnenin bevindt zich het Yema manufacture Caliber CMM.10. Dit bijzondere in-house uurwerk wordt geproduceerd in Zwitserland en Frankrijk en beschikt over een gangreserve van maar liefst 70 uur, met een nauwkeurigheid van +5 tot -3 seconden per dag. Dit fraaie mechanische meesterwerk is bovendien zichtbaar door de transparante kastdeksel.
Ook op andere vlakken stelt dit horloge niet teleur, met domed saffierglas, bronzen accenten en uitstekende lume.
Dit bijzondere horloge is gelimiteerd tot slechts 100 exemplaren.
SeriousWatches is officieel dealer van Yema horloges en dit horloge komt met de mooie Yema doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | CMM.10 Manufacture Caliber |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 70 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffierglas |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 39mm |
| Dikte | 11mm (13.2mm met glas) |
| Lugs | 19mm |
| Lug to lug | 48mm |
| Waterdichtheid | 300m |
| Wijzerplaat | Blauw |
| Bezel type | Unidirectioneel |
| Bezel materiaal | Brons |
| Materiaal kast | Brons |
| Materiaal band | Rubber |
| Caseback | Display |
| Adviesprijs | €1790 |
| Limited edition | Ja, 100 stuks |
| Garantie | 5 jaar |
| Land van oorsprong | Frankrijk |