Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€369.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Yachtingraf Croisière Meca-Quartz YMHF1583-BB is ontworpen met zeilregatta’s in gedachten, wat direct zichtbaar is in het ontwerp en de indeling van dit horloge.
Binnenin bevindt zich Seiko’s VK63 hybride kaliber, dat de chronograaffunctie aandrijft en zorgt voor een prachtig vloeiend lopende chronograafwijzer. De lay-out is bovendien bijzonder praktisch voor het aftellen naar de start van een regattawedstrijd.
Met een kastdiameter van 38,5 mm heeft dit fraaie horloge een prettige aanwezigheid om de pols, terwijl het hesalite glas zorgt voor een stijlvolle, vintage uitstraling.
Praktisch en met een rijke achtergrond is deze Yachtingraf een waar genot om naar te kijken.
SeriousWatches is officieel dealer van Yema horloges en dit horloge komt met de mooie Yema doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Quartz |
| Kaliber | Seiko VK63 |
| Hacking | Ja |
| Hand opwinden | Nee |
| Automatisch | Nee |
| Glas | Hesalite |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 38.5mm |
| Dikte | 10.3mm (12.3mm inclusief glas) |
| Lugs | 19mm |
| Lug to lug | 46mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Wit |
| Bezel type | Vast |
| Bezel materiaal | Staal |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Leer |
| Caseback | Solide |
| Adviesprijs | €369 |
| Garantie | 2 jaar |
| Land van oorsprong | Frankrijk |