Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€749.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Epos Sport 3505 Automatic 3505.132.20.51.55 (Pre-owned) is een horloge in ongedragen staat, met tags en folies en komt met de volledige set met doos en papieren (12/01/2026).
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Epos |
| Conditie | Gloednieuw horloge, met tags en folies |
| Productiejaar | 12/01/2026 |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | Internationale Epos garantie tot 12/01/2028 |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Sellita SW200 |
| Automatisch | Ja |
| Hand opwinden | Ja |
| Hacking | Ja |
| Power reserve | 38 uur |
| Datum | Ja |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 41mm |
| Dikte | 10.7mm |
| Lugs | 22mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Band materiaal | Rubber |
| Achterdeksel | Display |
| Land van oorsprong | Zwitserland |