Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Holdermann Quartz Chronograph (Pre-owned) is een horloge in prima staat met normale draagsporen en komt zonder doos of papieren.
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Holdermann |
| Conditie | Prima staat met normale draagsporen |
| Doos & papieren | Zonder doos of papieren |
| Doos | Nee |
| Papieren | Nee |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Quartz |
| Automatisch | Nee |
| Hand opwinden | Nee |
| Datum | Ja |
| Glas | Mineraal |
| Diameter (zonder kroon) | 42mm |
| Dikte | 12.8mm |
| Lug to lug | 47.5mm |
| Lugs | 20mm |
| Waterdichtheid | 30m |
| Kroon | Duw |
| Kast materiaal | Staal |
| Band materiaal | Leer |
| Eindschakels | Solide |
| Achterdeksel | Solide |
| Land van oorsprong | Duitsland |