Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
Uitverkocht
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Tissot T-Touch Expert Solar T091.420.46.051.01 (Pre-owned) is een horloge in prima staat met normale draagsporen en komt met de volledige set met doos en papieren (31/05/2016). Het horloge komt op een aftermarket rubberen band.
Bekijk ook onze video om een goede indruk van het horloge te krijgen en neem bij vragen of opmerkingen gerustcontact met ons op.
| Pre-owned specificaties | |
|---|---|
| Merk | Tissot |
| Conditie | Prima staat met normale draagsporen |
| Productiejaar | 31/05/2016 |
| Doos & papieren | De volledige set met doos en papieren |
| Doos | Ja |
| Papieren | Ja |
| Loopt binnen specificaties | Ja |
| Water resistant | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Product specificaties | |
|---|---|
| Uurwerk | Solar |
| Kaliber | ETA E84.301 |
| Automatisch | Nee |
| Hand opwinden | Nee |
| Datum | Ja |
| Glas | Saffier |
| Diameter (zonder kroon) | 45mm |
| Dikte | 13mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Paars |
| Kast materiaal | Titanium |
| Band materiaal | Rubber |
| Achterdeksel | Solide |
| Land van oorsprong | Zwitserland |