Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€990.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Diver YDIV25-AMS is geïnspireerd op de vintage duikhorloges van Yema, maar voorzien van enkele moderne verfijningen. Binnenin bevindt zich het moderne Swiss Made Sellita SW200 automatische uurwerk.
De elegante kast van 39,5 mm draagt bijzonder prettig om de pols en dankzij de fraaie Broad Arrow wijzers met vintage uitstraling valt het horloge mooi op, zonder overdreven aanwezig te zijn.
De Yema Diver is een prachtig eerbetoon aan het verleden, zonder concessies te doen aan de eigenschappen die u van een modern horloge mag verwachten.
SeriousWatches is officieel dealer van Yema horloges en dit horloge komt met de mooie Yema doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Sellita SW200 |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 38 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffier |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 39.5mm |
| Dikte | 10.95mm + glas |
| Lus | 20mm |
| Lug to lug | 43.5mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Bezel type | Unidirectioneel |
| Bezel materiaal | Staal |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Staal |
| Eindschakels | Solide |
| Caseback | Solide |
| Adviesprijs | €990 |
| Garantie | 2 jaar |
| Land van oorsprong | Frankrijk |