Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€990.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Flygraf Pilot Black YFLY25-AMS is een eerbetoon aan de iconische modellen uit de jaren ’30 en ’40, maar doet dit op een moderne en ingetogen manier. De sector dial is bijzonder goed afleesbaar, wat essentieel is voor iedereen die in één oogopslag de tijd moet kunnen zien, zoals een piloot.
De kast van 38,5 mm ligt prachtig om de pols en volgt deze mooi dankzij de hoekige lugs. Uiteraard is het horloge voorzien van een betrouwbaar Swiss Made automatisch Sellita SW200 uurwerk, saffierglas en een solide waterdichtheid tot 100 meter.
Of u zich nu op land bevindt of in de lucht, de Flygraf Pilot is een genot om te dragen én om naar te kijken.
SeriousWatches is officieel dealer van Yema horloges en dit horloge komt met de mooie Yema doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Sellita SW200 |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 38 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Saffier |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 38.5mm |
| Dikte | 8.8mm + glas |
| Lugs | 19mm |
| Lug to lug | 46mm |
| Waterdichtheid | 100m |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Bezel type | Vast |
| Bezel materiaal | Staal |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Staal |
| Eindschakels | Solide |
| Caseback | Solide |
| Adviesprijs | €990 |
| Garantie | 2 jaar |
| Land van oorsprong | Frankrijk |