Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€990.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Navygraf Heritage Blue YNAV25-GM is geïnspireerd op het klassieke model uit de jaren ’70, met enkele moderne verbeteringen. Het dubbel gewelfde hesalite glas en de epoxy bezel-insert op de unidirectionele bezel zijn behouden gebleven, terwijl onder de kap een modern Swiss Made Sellita SW200 automatisch uurwerk schuilgaat.
De elegante kast van 39 mm draagt bijzonder prettig om de pols en dankzij de fraaie gele wijzers valt het horloge mooi op, zonder overdreven aanwezig te zijn.
De Navygraf Heritage is een prachtige ode aan het verleden, zonder concessies te doen aan de kwaliteit en betrouwbaarheid die u van een modern horloge mag verwachten.
SeriousWatches is officieel dealer van Yema horloges en dit horloge komt met de mooie Yema doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch |
| Kaliber | Sellita SW200-1 |
| Hacking | Ja |
| Reserve | 38 uur |
| Hand opwinden | Ja |
| Automatisch | Ja |
| Glas | Hesalite |
| Datum | Ja |
| Breedte (zonder kroon) | 39mm |
| Dikte | 10.85mm + glas |
| Lugs | 19mm |
| Lug to lug | 46mm |
| Waterdichtheid | 200m |
| Wijzerplaat | Blauw |
| Bezel type | Unidirectioneel |
| Bezel materiaal | Epoxy |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Staal |
| Eindschakels | Solide |
| Caseback | Solide |
| Adviesprijs | €990 |
| Garantie | 2 jaar |
| Land van oorsprong | Zwitserland |