Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.
€445.00
Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending boven de €99
De Yema Navygraf Marine Nationale Quartz YMHFMN39-GM is het officiële horloge van de Marine Nationale, de Franse marine. Het is door hen ontworpen, met de specifieke wensen en uitdagingen van maritieme professionals in gedachten. Uiteraard prijkt hun logo trots op de wijzerplaat (en de kastdeksel).
Het horloge zelf is van hoge kwaliteit en uitgerust met een betrouwbaar Seiko VH31 quartz uurwerk, dat – in tegenstelling tot de meeste quartz uurwerken – beschikt over een vloeiend lopende secondewijzer. Daarnaast is het voorzien van K1 mineraalglas en een unidirectionele bezel met een insert van hetzelfde materiaal. Het horloge wordt geleverd met zowel een metalen band met divers extension als een hoogwaardige Marine Nationale parachute band. Uiteraard is het horloge uitstekend bestand tegen water, met een waterdichtheid tot 200 meter.
De Navygraf Marine Nationale is een stijlvol en robuust horloge dat voldoet aan de eisen van professionals op zee – en daarmee moeiteloos alles aankan wat het dagelijks leven u voor de voeten gooit.
SeriousWatches is officieel dealer van Yema horloges en dit horloge komt met de mooie Yema doos en wordt gratis verzonden.
| Technisch | |
|---|---|
| Uurwerk | Quartz |
| Kaliber | Seiko VH31 |
| Hacking | Ja |
| Hand opwinden | Nee |
| Automatisch | Nee |
| Glas | K1 Mineraal |
| Datum | Nee |
| Breedte (zonder kroon) | 39mm |
| Dikte | 11mm (13.5mm inclusief glas) |
| Lugs | 19mm |
| Lug to lug | 47mm |
| Waterdichtheid | 200m |
| Wijzerplaat | Blauw |
| Bezel type | Unidirectioneel |
| Bezel materiaal | K1 Mineraal |
| Materiaal kast | Staal |
| Materiaal band | Staal + canvas |
| Eindschakels | Solide |
| Caseback | Solide |
| Adviesprijs | €449 |
| Garantie | 2 jaar |